Elemanlarımızdan Bazıları

PROFESYONEL DADI

Ayşe Hanım

DOĞUM TARİHİ: 15.09.1970

MEMLEKET: SİVAS

30 YILLIK PROFESYONEL DADIYIM. İKİZ VE ÜÇÜZ BEBEK TECRÜBEM VAR. ÇALIŞTIĞIM AİLELERDEN BAZILARI: MELDA KOSİF, FEYZAN ORHANKARABEKİR, HİSAR TEKSTİL SAHİPLERİ, AYŞE AYTEK, RONT ŞEKERLERİ SAHİPLERİ, DİLARA SEL, TETAŞ SAHİPLERİ, SÜREYYA MAİS GATTE. SAYGILARIMLA…

PROFESYONEL TEMİZLİK PERSONELİ

Elif Hanım

DOĞUM TARİHİ: 20.01.1965

ADRES:ZEYTİNBURNU MEMLEKET: MALATYA

GÜNLÜK VE AYLIK PROFESYONEL TEMİZLİK PERSONELİ OLARAK HİZMET VERMEKTEYİM. DENEYİMLERİM VE ÇALIŞTIĞIM KURUMLAR: 2007-2016 YILLARINDA ISS TEMİZLİK FİRMASINDA TEMİZLİK SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞTIM. AYRICA 6 YIL DOĞA KOLEJİNDE PROFESYONEL TEMİZLİK SORUMLUSU OLARAK GÖREV YAPTIM. EMEKLİLİĞİMDEN SONRA ÇOCUK BAKIMI İLE İLGİLENDİM.

PROFESYONEL DADI

Fatma Hanım

DOĞUM TARİHİ: 01.07.1959

MEMLEKETİ: RİZE

26 YILDIR PROFESYONEL DADILIK YAPMAKTAYIM. İSTANBUL’UN NEZİH VE ELİT AİLELERİNDE ÇALIŞTIM. HİZMET VERDİĞİM AİLELERDEN BAZILARI: MANKEN SİNEM GÜVEN, GOLDEN KEY OTELLERİ SAHİPLERİ (ŞEBNEM UYAR) YONCA ERGUN TURAL, YILDIZ ÜÇEL, JANİNE FULLER. SAYGILARIMLA

PROFESYONEL DADI

Güler Hanım

DOĞUM TARİHİ: 20.03.1963

MEMLEKET: TUNCELİ

25 YILLIK PROFESYONEL DADIYIM. MUHTELİF GÜZİDE AİLELERE YILLARCA DADI HİZMETİ SUNDUM. ÇALIŞTIĞIM AİLELERDEN BAZILARI: NACİYE KOÇAK, TİNA İSTEKLİ, FİGEN ASLAN TANDOĞAN, SENA ROMANA. SAYGILARIMLA.

PROFESYONEL DADI

Gülhan Hanım

DOĞUM TARİHİ: 05.02.1970

MEMLEKETİ: AMASYA

DENEYİMLERİ VE ÇALIŞTIĞI AİLELER: 15 YILDIR PROFESYONEL DADIYIM. İSTANBUL’UN GÜZİDE AİLELERİNE SEVGİYLE HİZMET VERİYORUM. YKM YÖNETİM KURULU ÜYESİ NUŞİN ORAL, ÜNLÜ SANATÇI ÜMİT BESEN, ÜMİT BEYİN REFERANSIYLA ÜMİT BESEN’İN KARDEŞİNDE VE DİĞER SAYGIDEĞER AİLELERDE SEVGİYLE HİZMET VERMEKTEYİM. SAYGILARIMLA.

ÇOCUK BAKICISI

Hacer Hanım

DOĞUM TARİHİ: 10.10.1977

MEMLEKET: GİRESUN

28 YIL BOYUNCA ELİT AİLELERDE ÇOCUK BAKIMI VE EV HİZMETLERİNDE HİZMET VERDİM. ÇALIŞTIĞIM AİLELERDEN BAZILARI: MERVE TERİM, MÜGE KAPTANOĞLU, AYLİN YURTÇU PEHLİVANLI. SAYGILARIMLA.

PROFESYONEL DADI

Halide Hanım

DOĞUM TARİHİ: 21.11.1965

MEMLEKETİ:DOĞMA BÜYÜME İSTANBUL- KÖKEN SİVAS

33 YILLIK PROFESYONEL DADIYIM. İSTANBUL’UN EN SEÇKİN AİLELERİNE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYORUM. SABANCI AİLESİ, AYDIN DOĞAN AİLESİ, DEDEMAN AİLESİ, FATİH TERİM VE AİLESİ ÇALIŞTIĞIM AİLELERDEN BAZILARIDIR. 10 YILLIK İNGİLTERE VİZESİ, 2 YILLIK AMERİKA VİZESİ SAHİBİYİM. SAYGILARIMLA

GÜNDÜZLÜ ÇOCUK BAKICISI

Hanife Hanım

DOĞUM TARİHİ: 10.04.1973

MEMLEKET: GİRESUN

DENEYİMLERİ: KENDİ ÇOCUKLARIMI BÜYÜTTÜKTEN SONRA GÜNDÜZLÜ ÇOCUK BAKIMI- EV TOPARLAMA HİZMETİ VERDİM. İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA GÜNDÜZLÜ ÇOCUK BAKIMINDA ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEK İSTİYORUM. SAYGILARIMLA.

PROFESYONEL DADI

Songül Hanım

DOĞUM TARİHİ: 28.03.1962

MEMLEKET: TRABZON

DENEYİMLERİ VE ÇALIŞTIĞI ÜNLÜ AİLELER: 10 YILLIK PROFESYONEL DADIYIM. ANKARA ASAŞ FİRMASININ SAHİPLERİNDE 2 YIL ÜÇÜZ BEBEKLERE BAKTIM. (SAHİBİ: VEDAT BAYLAN) 2,5 YIL NASE DANIŞMANLIK FİRMASI SAHİPLERİNDE ÇALIŞTIM. İSTANBUL’DA YAZAR ÜNAL ÖZMEN BEYLERDE 11 AY YATILI 1 YIL PART-TİME OLARAK ÇALIŞTIM. SELEN ÖZMEN HANIMIN EVİNDE 11 AY YATILI DAHA SONRA YARI ZAMANLI ÇALIŞTIM. SAYGILARIMLA.

DOLAP KREASYONCUSU

Zübeyde Hanım

DOĞUM TARİHİ: 21.06.1981

MEMLEKET: GAZİANTEP

DENEYİMLERİ VE ÇALIŞTIĞI KURUMLAR: PROFESYONEL İŞ HAYATIMDA AYDINLI GRUP MAĞAZA MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIĞIM SIRADA EDİNDİĞİM TECRÜBELERİMİ GARDIROP KREASYONCUSU OLARAK DEĞERLENDİRİP ÜNLÜ AİLELERDE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM. ÇALIŞTIĞIM AİLELERDEN BAZILARI: ZEYNEP ŞAHSUVAROĞLU, TUĞBA BELÖZOĞLU, DEMET İKİLER, BEYKENT ÜNİVERSİTESİ SAHİBİ ADEM ÇELİK, ONUR GÜVENATAM, DİLARA KOÇAK, ÇİZMECİ GRUP AİLESİ, FATİH TERİM VE AİLESİ. SAYGILARIMLA

PROFESYONEL DADI

Zübeyde Hanım

DOĞUM TARİHİ: 01.01.1972

MEMLEKET: SİVAS

17 YILDIR PROFESYONEL DADILIK YAPMAKTAYIM. ÇALIŞTIĞIM AİLELERDEN BAZILARI: NUR AK, ESRA KULAHAN, NURAN YURTSEVEN, ÇİĞDEM TAŞ YERLİ, FENERBAHÇELİ FUTBOLCU CEM KARACA, UĞUR İÇBAK. SAYGILARIMLA.